BTC 16 Bin Dolara Düştü

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in fiyatı, Bitstamp borsasında bugün erken saatlerde iki yılın en düşük seviyesi olan 16.936 dolara düştü. CoinGlass tarafından sağlanan verilere göre, yalnızca son 24 saat içinde 891,75 milyon dolar değerinde uzun ve kısa pozisyon tasfiye edildi. Kripto para piyasası, FTX’in ani çözülmesinden çok etkilendi. Bitcoin, kabaca bir yıl önce elde edilen rekor seviyesinden şimdi %75.31 düştü.

En son fiyat düşüşü, Coindesk’in kripto para borsası Binance’in bazı ilk durum tespiti yaptıktan sonra güç durumdaki rakip FTX ile satın alma anlaşmasını iptal etmeyi düşündüğünü bildirmesinin ardından geldi. Binance’in FTX’in mali durumunu değerlendirdikten sonra anlaşmayı kapatması pek olası değil. u arada, FTX Ventures sitesi kapalı görünüyor. Sam Bankman-Fried tarafından kontrol edilen ticaret firması Alameda Research’ün web sitesine de şu anda erişilemiyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikJP Morgan: Bitcoin 13 Bin Dolara Düşebilir
Sonraki İçerikOpenSea NFT Telif Haklarını Uygulayacağına Söz Verdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz