“BTC 100 Bin Dolara Yükselirken Önüne Çıkan Herkesi Yok Edecek”

Tanınmış Bitcoin destekçisi ve TV sunucusu Max Keizer geçtiğimiz gün bir programda önde gelen kripto para hakkında konuştu ve tahminlerini açıkladı. Keizer Bitcoin’in 2020-2021’de yükseleceğini ve yoluna çıkan herkesi yok edeceğini söyledi. Keizer’e göre Bitcoin nihayet 100 bin dolara ulaşacak ve altcoin projelerini yok etmeyi başaracak.

Bununla birlikte Keizer açıklamasında bazı altcoinlerden bahsetti. Ripple şirketinin kripto para birimi XRP‘nin çöp olduğunu dile getiren Keizer aynı zamanda EOS’un da Bitcoin’in yükselmesiyle birlikte sonunun geleceğini belirtti. Ayrıca Keizer’in yanı sıra Peter Brandt de XRP‘nin büyük bir aldatmaca olduğunu söyleyerek takipçilerini yatırım yapmamaları konusunda uyarıyor. Uzun süredir Bitcoin destekçisi olarak bilinen Max Keizer daha önceleri Bitcoin’in gelecekte 400 bin dolara kadar yükselebileceğini öngörmüştü. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz