Britney Spears’ın BTC Kullandığı İddia Edildi

Britney Spears
Britney Spears

Britney Spears’ın son derece tartışmalı davasını araştıran Tess Barker ve Barbara Gray, Toxic isimli podcast’i sunarken, ünlü şarkıcının 2014’te Bitcoin (BTC) kullandığını iddia etti. İddiaya göre babası ve vasisi Jamie Spears’tan küçük satın alımları bile gizlemek için kripto para birimini kullanmak zorunda kaldı. Britney Spears’ın Temmuz ayındaki şok edici ifadeleri, 13 yıllık muhafazakarlığına ışık tuttu ve hayranlarının #FreeBritney hareketini haklı çıkardı.

Pop yıldızı babasından “korktuğunu” ve babasının kendisinin ve Spears ailesinin geri kalanının hayatını “mahvettiğini” iddia etti. İddiaya göre, iradesi dışında lityum kullanması için zorlandı ve diğer istismarların yanı sıra daha fazla çocuk sahibi olma hakkından mahrum bırakıldı. Bu açıklamalar büyük bir tepkiye yol açtı. Tesla CEO’su Elon Musk da dahil olmak üzere bir dizi önde gelen politikacı, ünlü ve girişimci, #FreeBritney hareketine desteklerini verdi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz