Brian Brooks Kripto Düzenlemelerinden Bahsetti

Brian Brooks
Brian Brooks

Eski bir üst düzenleyici ve eski Coinbase genel danışmanı olan Brian Brooks, kripto para düzenlemeleri hakkındaki görüşlerini paylaştı. Brian Brooks, kurumsal kripto kabulüne ilişkin bir panelde ABD’nin düzenleyici yaklaşımını sorguladı. Finans ve teknolojiyi kapsayan iki yılda bir düzenlenen SALT Konferansı’nda dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesine ilişkin bir panel sırasında, eski Binance ABD CEO’su Brooks, kripto ile ilgili her konuya yanlış yaklaşıldığını söyledi. Brooks’a göre düzenlemeler, insanlar tarafından gündeme getirilen sorunlarla ilgilenmekle ilgilidir, ancak kripto para birimi ve blok zincir teknolojisi kodla ilgilidir.

Başkan Trump döneminde OCC başkanı olarak görev yapan Brooks, Demokratlar üzerindeki aşırı kısıtlamaların bir kısmını suçladı. SEC Başkanı Gary Gensler’in dün Senato Bankacılık Komitesi önünde verdiği ifadeye işaret ederek, Demokratların “değer içeren her faaliyetin menkul kıymetler düzenlemesine tabi olması gerektiğine inandı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik1 Milyar Dolar Değerinde ETH Taşındı
Sonraki İçerikCZ: Kriptoyla İlgilenen Kurumsal Yatırımcılar Artıyor