Brave Tarayıcısından Binance Entegrasyonu

Gizlilik odaklı web tarayıcısı Brave, Binance widget’ını tüm masaüstü ürünlerine entegre etmeye başladı. Brave tarafından yapılan duyuruda Binance borsasının widget’ını tarayıcının milyonlarca masaüstüne yerleştirdiği belirtildi. Tarayıcıda yeni bir sekme veya pencere açan tüm kullanıcılar, yeni Binance widget’ı ile karşılaşıyorlar.

Burada kullanıcılardan widget’ı Binance hesaplarına bağlamaları isteniliyor ve kimliği doğrulandıktan sonra kullanıcılar tutulan varlıkları görüntüleyebiliyor ve ticaret yapabiliyorlar. Brave tarayıcının yeni Binance widget’i sayesinde kullanıcılar tutulan varlıkların bir özetinin yanı sıra diledikleri kripto para birimini satın alabiliyor, varlıkları borsaya yatırabiliyor ve desteklenen herhangi bir varlık arasında dönüşüm gerçekleştirebiliyorlar. Şimdilik yalnızca masaüstünde olan widget yılın devamında cep telefonlarında da kullanılabilecek.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz