Brave Tarayıcısı Binance Borsası ile Ortaklık Kurdu

Brave geçtiğimiz gün yaptığı lansmanda dünyanın en büyük borsalarından olan Binance ile ortaklığı sayesinde kullanıcıların kripto yatırmasına, takas etmesine, satın almasına ve ticaretine izin verecek bir tarayıcı içi kripto ticaret aracı geliştirdiklerini açıkladı. Kullanıcıların kripto kazanmalarına ve ticaret yapmalarına yardımcı olan bir widget ekleyeceklerini söyleyen Brave’in CEO’su Brendan Eich lansman sırasında anlaşmanın şartlarını açıklamayı reddetti.

Bununla birlikte, yerel olarak entegre edilmiş bir kripto widget’ı, kullanıcının ülkesine bağlı olarak Binance ve Binance.US aracılığıyla eylemleri yürütmekte. Çok ciddi bir kullanıcı kitlesi olan Brave browser’ın direk kripto para alım seçeneği eklemiş olması piyasalarda olumul değerlendirildi. Brave’in kripto parası Basic Attention Token (BAT) duyuru sonrasında ciddi yükseliş gösterdi.  İnternette dolaşırken BAT kazanmak için buradan Brave Browserı indirebilirsiniz. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz