Brandt ADA, ETH ve BTC’yi Microsoft’la Kıyasladı

Efsanevi trader Peter Brandt, son tweet’inde Cardano (ADA), Ethereum (ETH) ve Bitcoin’in (BTC) şu anda yaşadığı volatil hareketin, sadece bir an için bitebileceğini öne sürdü. Brandt, argümanını anlatmak için piyasa değerine göre ikinci en büyük şirket olan Microsoft hakkında iki tablo yayınladı. Bunlardan biri, hisse senedinin 2007’den 2013’e kadar olan 12-27 dolar aralığındaki çalkantılı fiyat hareketini gösteriyor. Diğeri ise, MSFT’nin 286 dolara yükselmesinden sonra bu volatiliteyi tespit etmek için bir büyüteç gerektiğini açıkça ortaya koydu. Teknoloji devinin hissesi 23 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 289.67 dolara ulaştı.

Tabii ki, büyümenin arkasındaki temelleri de hesaba katmak gerekiyor. Microsoft, 2010’larda kendisini başarılı bir şekilde bulut bilişim devi haline getirmeyi başardı. Öte yandan, kripto para sektörü çok daha geniş ana akım kabul görmesine rağmen büyük ölçüde yeni ve test edilmemiş durumda.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz