Brad Garlinghouse SEC Hakkında Konuştu

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Twitter hesabından Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile ilgili açıklamalar yaptı. Aralık ayında SEC, XRP satışındaki iddia edilen rolleri nedeniyle Ripple, Garlinghouse ve kurucu ortak Chris Larsen’e 1,3 milyar dolarlık dava açtı. Bunun üzerine Garlinghouse SEC davasında ana hatları verilen bazı “kanıtlanmamış iddialara” değindi. CEO dava sürecinde olduğu için ayrıntıya giremediğini ancak yine de kilit konulardan bahsetmeyi seçtiğini belirtti.

Garlinghouse, Ripple’ın XRP’yi listelemek için borsalara ödeme yapıp yapmadığına ilişkin soruları yanıtlayarak Ripple’ın hangi borsaların XRP’yi listelediği veya kaldırdığı üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını dile getirdi. Bununla birlikte CEO şirketinin SEC ile uzlaşmaya çalıştığını ancak bunun sonuç vermediğini söyledi. Ayrıca Garlinghouse SEC’e ilk yanıtı birkaç hafta içinde vereceklerini belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz