Brad Garlinghouse: Bitcoin’in Başarılı Olmasını İstiyorum

Geçtiğimiz hafta Ripple CEO’su Brad Garlinghouse dünyanın en büyük kripto para birimini elinde tutmayı seçen halka açık şirketleri iklim değişikliğiyle ilgili düzenlemelere “dikkat etmek isteyebileceklerini” söyleyerek uyardı. Bunun üzerine Bitcoin topluluğunu kızdıran Gralinghouse, Fortune’un “Brainstorm” podcast’inde şirketinin dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin ile kesinlikle rekabet etmediğini açıkladı. Bununla birlikte Garlinghouse, Bitcoin’in başarılı olmasını istediğini belirtti ve tüm kriptoların yükseleceğini tahmin etti.

Garlinghouse açıklamasında düzenleme belirsizliğinin şirketinin kripto para birimi XRP’nin başarısını sınırlandırdığını ifade etti. ABD’den çıkma kararından bahseden Garlinghouse, ABD’nin kripto para birimi yeniliklerini destekleyen Japonya ve İngiltere gibi diğer büyük ekonomilerle “uyumsuz” olduğunu belirtti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz