Borsadaki BTC Bakiyeleri En Düşük Seviyelerde

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Glassnode on-chain analitik hizmetine göre, borsadaki Bitcoin bakiyeleri şu anda bir yılın en düşük seviyesinde ve borsa cüzdanlarında yaklaşık 2,5 milyon BTC kaldı. En büyük çıkış ABD merkezli Coinbase borsasında gözlemlendi. Binance, çıkış yerine fon girişiyle karşı karşıya olan tek borsa oldu.

Piyasada yeni oluşan bir trendin ana nedeni, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyat hareketiydi. Piyasadaki son konsolidasyon, döviz girişlerinde büyük bir artışa yol açmadı, sadece fonların sahipleri arasında yeniden dağılımına neden oldu. Diğer temel nedenler büyük fon girişlerine yol açtı. El Salvador’un Bitcoin’i ulusal para birimi olarak uygulaması, piyasa için güçlü bir yükseliş işareti haline geldi. Başkan Bukele, El Salvador hükümetinin 400 BTC satın aldığını duyurdu. Ayrıca çeşitli sosyal medya fenomenleri, hükümetin kararını desteklemek için takipçilerini 30 dolar değerinde Bitcoin almaya teşvik etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz