Bogart: Bitcoin Önümüzdeki Beş Yıl İçinde Yükselecek

Bitcoin’in son zamanlardaki fiyat dalgalanmalarına rağmen, Spencer Bogart önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin’in yukarı doğru bir yükselme yaşayacağını belirtti. Aynı zamanda Blockchain Capital ortağı Çin politikalarının Bitcoin’in performansını olumsuz yönde etkilemediğini savundu.

Bogart yapılan bir röportajda Bitcoin’in geleceği ile ilgili iyimser bir tavır sergiledi. “Bitcoin’in önümüzdeki beş yılda geçtiğimiz yıllardan daha başarısız olacağını söylemek yanlış olur.” dedi.

binance

Ayrıca Blockchain Capital ortağı Bitcoin ve Facebook’un Libra’sı gibi dijital varlık projeleri arasındaki farkların da altını çizdi. Bogart’a göre Bitcoin’in küresel yayılımı ve kripto para biriminden sorumlu merkezi bir otoritenin olmaması nedeniyle düzenleyici onayı alması gerekmiyor. Ancak Bogart, net düzenleyici önlemlerin ortaya çıkmasının daha geniş BTC kabulü için olumlu olacağını açıkladı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz