Bobby Lee’ye Göre Bitcoin Sene Sonunda 250 Bin Dolara Ulaşacak

Ballet CEO’su ve kurucusu Bobby Lee, bu sene sonunda lider kripto para birimi Bitcoin’in 250 bin dolara yükseleceğini öne sürdü. Lee, 2018 yılında attığı bir tweet’te bir sonraki Bitcoin rallisinin 2020 yılı sonunda başlayacağını ve 2021 yılı Aralık ayında zirve yapacağını açıklamıştı. 2020 yılının sonunda kurumsal firmaların Bitcoin’e yatırım yapmaya başlamasıyla birlikte büyük bir boğa koşusu kaydedildi. Bitcoin geçtiğimiz yıl Aralık ayında tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 20 bin dolara ulaştı ve bir ay sonra Bitcoin 30 bin doları aşmayı başardı.

binance

Lee, kısa süre önce yaptığı açıklamada 2018 yılında yaptığı tahminin arkasında olduğunu belirtti ve 2021 yılı sonunda mevcut Bitcoin fiyatının 4-5 katına yükseleceğini öngördü. Bununla birlikte Lee, “Elon Musk kadar saygı duyulan” birinin, şirketinin bilançosunun bir bölümünü dijital para birimine taşıdığını, “halka açık her şirketin her yönetim kurulu üyesinin ve hatta özel şirketlerin yönetim kurulu üyelerinin” aynı yatırımı düşünmek zorunda kalabileceğini söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikKiss Solisti Cardano’ya Yatırım Yaptı
Sonraki İçerikBitcoin 53 Bin Dolara Yükseldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz