Bloomberg Raporuna Göre Bu Ay Bitcoin Boğa Piyasası Başlayabilir

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone Twitter hesabından Bloomberg’in Haziran ayı raporunu paylaştı. Rapor Mayıs ayında Bitcoin volatilitesinin yükseldiğini ancak Bitcoin’in temellerinin bozulmadığını açıkladı. Bitcoin şimdilerde 38 bin dolar bölgesinde işlem görürken, Bloomberg raporu BTC’nin “boğa piyasasında duraklamada” olabileceğini söyledi. Bununla birlikte Bloomberg Galaxy Crypto Indes (BGCI), bir boğa piyasasının bu ay içinde başlamasının muhtemel olduğunu gösterdi.

Bloomberg’e göre Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşmak için yükselişe devam etmesi muhtemel. Bloomberg Crypto Outlook, Bitcoin’in 20.000 doların altında kalmasının muhtemel olmadığını, ancak tekrar 100.000 dolara ulaşma yolunda ilerleyeceğini tahmin etti. Rapor, Bitcoin’in yükselişinin potansiyel olarak devam etmesinin en önemli nedenlerinden birinin, bu yıl Bitcoin’e akan hem bireysel hem de kurumsal paralar olduğunu belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz