Bloomberg: Ethereum Haziran Ortasından Beri En Kötü Haftasını Kaydetti

Ethereum
Ethereum

Herkesin son birkaç aydır beklediği Merge güncellemesi, Ethereum’a beklenen yükselişi sağlayamadı. Varlığın karlılığı %10’dan fazla düştü ve Bloomberg analistleri bunun son olmadığına inanıyor. %22’lik kayıp, ETH’yi Göreceli Güç Endeksi’nde aşırı satım bölgesine sürükledi ve tarihsel olarak bu, piyasadaki en büyük ikinci varlık için iyi bir işaret değil.

Varlık üzerindeki işlem hacmi, piyasanın büyük olasılıkla düşüş eğiliminin devam etmesiyle karşı karşıya kalacağını ve Ether’in daha da düşeceğini gösteriyor. Bununla birlikte, en son oran artışından elde edilen toparlanma, genel olarak kripto para piyasası üzerinde bir etkiye sahip olabilir. Para politikasının gevşetilmesiyle birlikte, Ethereum ve diğer yüksek riskli varlıklar, satın alma hacminin ve risk talebinin geri dönüşü ile karşı karşıya kalabilir. Aynı zamanda, mevcut para politikası sıkılaştırma döngüsünün en az 2023’ün başına kadar sürmesi bekleniyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEthereum Balinaları Birleşmeden Sonra Varlıklarını Hızla Düşürdü
Sonraki İçerikSolana, İşlem Sayısında Büyük Dönüm Noktasına Ulaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz