Bloomberg Analistine Göre Düzeltmeye Rağmen Bitcoin 100 Bin Dolara Yükselecek

Bloomberg’in önde gelen emtia stratejisti Mike McGlone, geçtiğimiz hafta yaşanan piyasa düzeltmesine rağmen lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 100 bin dolara ulaşacağına inanıyor. Twitter hesabından açıklama yapan McGlone, büyük Bitcoin düzeltmesinin, Bitcoin’in 100 bin dolara ulaşmasını geciktirip geciktirmeyeceği konusundaki görüşünü paylaştı. McGlone, Bitcoin’in gerilemesinin, mevcut BTC boğa piyasasını 100 bin dolar seviyesine giden yolda destekleyen aynı nedenlerden kaynaklandığını belirtti. Ayrıca analist düşüşü tetikleyen ana faktörün “kapsamlı enerji kullanımı” olarak anılan karbon ayak izi olduğunu ifade etti.

McGlone geçtiğimiz seneden bu yana en büyük kripto paranın 2025 yılında 100 bin dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan %30’luk düşüşün ardından analist Bitcoin hedefinden vazgeçmedi ve hala kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseleceğini düşünüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz