Bloomberg Analistine Göre Bitcoin Değer Kazanmaya Devam Edecek

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) beklentileri hakkındaki görüşlerini paylaştı. Twitter hesabından açıklama yapan McGlone, Bitcoin dolaşımdaki arzının düştüğünü ve Bitcoin talebinin artmaya devam ettiğini belirtti. Bunun zamanla Bitcoin’in değer kazanmasını sağlayacağını söyleyen McGlone, Bitcoin güçlendikçe fiyatının daha yükseklere ulaşacağını tahmin etti. Mart ayı başlarında Mike McGlone, BTC’nin bir değer deposu olarak altının yerini almasıyla Bitcoin’in 100 bin dolar seviyesine yükselmesini beklediğini öne sürdü.

Koronavirüs sebebiyle geçen yıl başlayan ekonomik durgunlukta, birçok yatırımcı enflasyondan korunmak için lider kripto para birimi Bitcoin’e yatırım yapmaya başladı. Bireysel ve kurumsal yatırımcılardaki artan talep, Bitcoin’in yükselişini hızlandırdı. Bitcoin şimdilerde yükselişini sürdürüyor ve 60.045 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz