Bloomberg Analistine Göre Bitcoin Artık Ana Akımda

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, lider kripto para birimi Bitcoin’in artık ana akıma girdiğine inanıyor. McGlone, Bitcoin düşüşü ile aynı zamanda gerçekleşen hisse senedi piyasasındaki düşüşü gösteren bir grafik paylaştı. McGlone, Bitcoin’in keskin düşüşünü Nasdaq 100 Hisse Endeksi’ndeki bir düşüşle karşılaştırdı. Diğer grafik, Bitcoin’in düzeltme testini geçmiş olabileceğini gösterdi. McGlone, potansiyel sonuçların Bitcoin’in lehine olduğunu söyledi. 19 Mayıs’taki piyasa düşüşünün “Bitcoin’in arkasında” gerçekleştiğine işaret ederek, kripto’nun artık ana akım haline geldiğini gösterdi.

binance

Binance.US’in CEO’su Brian Brooks da benzer bir görüşe sahip. Brooks, CNN’den Julia Chatterley’e, düşüşün sadece Bitcoin’de olmadığını, aynı zamanda Dow Jones ve S&P 500’ün düştüğünü söyledi. Düşüşün nedenlerine gelince, Brooks enflasyona, uluslararası gerilime ve “Çin’den gelen sorulara” atıfta bulundu. Tüm bunlar insanların riskli varlıkları terk etmesine neden oldu.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz