Bloomberg Analistinden BTC ve ETH Yorumu

Emtia uzmanı Mike McGlone, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’in (BTC) yükselişi önünde engel olduğunu belirtti. Bugünkü röportajda Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in henüz 100 bin dolara ulaşmamasının nedeninin Ethereum olabileceğini söyledi. McGlone’a göre, şu anda Bitcoin’i yavaşlatan engel, Ethereum’un ana akıma girmesi. Bu nedenle, insanlar bunun “dijitalleşen dünyadaki tüm fintech, DeFi ve altyapı için bir faturalandırma bloğu” olduğunu anlamaya başlıyor. Bu yılın başlarında, analist Ethereum’un piyasa değeri olarak Bitcoin’i geçebileceğini söyledi.

McGlone, son derece popüler hale geldikleri ve NFT’lerin çoğunluğu Ethereum blok zinciri üzerine inşa edildiğinden, NFT’lerin Ethereum’un yükselişe geçmesini tetiklediğini belirtti. Bununla birlikte Raoul Paul’un ETH için yaptığı 20 bin dolarlık tahminin biraz yüksek olduğunu söyleyen McGlone Ethereum 4 bin doların üzerine çıkabileceğini öngördü.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz