Bloomberg Analisti Bitcoin’in Altından Daha İyi Olduğunu Söyledi

Bloomberg’in üst düzey emtia stratejisti Mike McGlone, son Bitcoin raporunda altın ile lider kirpto parayı karşılaştırdı ve Bitcoin’in altından daha iyi olduğunu söyledi. McGlone Bitcoin’in rakibi altına kıyasla daha avantajlı olduğunu açıkladı. Bloomberg analisti, çoğu emtia piyasasında daha fazla talebin daha yüksek fiyatlara yol açtığını ve bunun sonucunda da emtia ve fiyat istikrarının daha fazla üretimine yol açtığını ifade etti.

Bununla birlikte, analist önümüzdeki hafta 12 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan yarılanmayı hatırlattı. Bunun üzerine kısıtlı arz ve merkez bankalarının yaşadığı likidite gibi mevcut sorunların Bitcoin’in diğer varlıklardan daha iyi performans göstermesi için mükemmel bir ortam yarattığını belirtti. Ayrıca McGlone Bitcoin’in 180 günlük volatilitesi tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştığını söyledi ve bu durum daha önce yaşandığını ardından ise çok büyük bir boğa koşusunun başladığını dile getirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz