Bloomberg Analisti Bir Sonraki ETH Destek Bölgesini Belirledi

ethereum
ethereum

Küresel piyasa düzeltmesinin ardından Bloomberg analistleri Ethereum’un bir sonraki destek bölgesini açıkladı. Kripto para piyasasındaki yerel krizin ortasında, daha fazla analist ve trader fiyat geçmişine bakarak bir varlığın fiyatının geleceğini tahmin etmeye izin veren teknik analizleri kullanmaya başlıyor. Bloomberg analisti Mick McGlone, Ethereum kripto para birimi için bir sonraki desteği belirledi ve bunu 4.000 dolar olarak nitelendirdi. McGlone’a göre, şu anda kaldıraçlı uzun vadeli işlemler, daha yüksek seviyelerden gelen satış baskısı ile “mücadele ediyor” ve perakende traderlardan fonlar yeniden dağıtılırken tasfiye ediliyor.

McGlone ayrıca 4.000-5.000 dolar aralığında konsolidasyon görmeye hazır ve bu şu anda 4.400-4.000 dolar gibi daha dar bir aralıkta gerçekleşiyor. Ethereum’un fiyat hareketi çoğunlukla Bitcoin’i tekrarlıyor. Piyasada önemli bir düzeltmenin ardından ETH gibi büyük paralar konsolide oluyor. Kripto para piyasası, yeni bir yerel zirveye ulaştıktan sonra zorlu birkaç hafta geçirdi. En yüksek patlamanın ana nedeni, ek düzenleyici risklerin ortaya çıkmasıydı. Bloomberg Galaxy Crypto Index’e göre, en büyük kripto para birimleri yalnızca geçen ay %14 değer kaybetti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz