Bloomberg Analisti 2022’de BTC’de Yükseliş Bekliyor

btc
btc

Baş Bloomberg emtia stratejisti Mike McGlone, lider kripto para birimi Bitcoin’i övdü ve Bitcoin’in 2022 yılında yükseliş göreceğini belirtti. McGlone, tweetinde izleyicilere geçen yıl kripto varlıklarının spekülatif enflasyonist fazlalığını hatırlattı ve 2022’de kripto fiyatlarındaki geri dönüşün etrafa yayılacağını iddia etti. Bu sene BTC’nin ön plana çıkacağına inanan McGlone, Bitcoin’in bu yıl fiyatını kuzeye çevirebilecek tek kripto para olduğunu tahmin etti.

McGlone SHIB ve Dogecoin’in de yükseleceğini ancak BTC’nin hakim varlık olacağını öne sürdü. Ayrıca şu anda Bitcoin’in S&P 500 Endeksi 1:1 ile ilişkili olduğuna da dikkat çekti. Geçen yıl Kasım ayında McGlone, Bitcoin’in 2022’nin başlarında bir boğa piyasasına gireceğini ve 50.000 ila 100.000 dolarlık direnç arasında sıkışacağını tweetledi. Boğa piyasasının artan talep ve azalan arzdan kaynaklanacağını da sözlerine ekledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz