Blockstream CEO’su: Bitcoin 20 Bin Dolara Yükseldiğinde Şaşırmam

Blockstream CEO’su Adam Back, Bitcoin’in 20.000 dolara çıkmasının onun için şaşırtıcı olmayacağını söyledi. Back’in yayınladığı bir tweet’e göre, Bitcoin yakın zamanda 20.000 dolara ulaşacak ve bu durum mevcut piyasa durumlarından dolayı yaşanacağından kendisini şaşırtmayacağını belirtti.

binance

Koronavirüs salgını hemen hemen her varlık sınıfını etkileyen ekonomik kargaşa yarattı. Bitcoin, geçtiğimiz hafta ani bir çöküş yaşadı. 12 ve 13 Mart tarihlerinde yaşanan düşüşle 8.000 seviyelerinden aniden 3.000 seviyelerine düşen Bitcoin daha sonra tekrar 5.000 dolara çıktı. Dün ise 6.900 doların da üzerine çıkmayı başardı.

Ayrıca Back’in Bitcoin’in son fiyat artışını doğru bir şekilde tahmin ettiğini söylemek mümkün. Birçok analiste göre FED ve İngiltere Merkez Bankası’nı sınırsız miktarda para basmayı vaat etmesi nedeniyle Bitcoin’in orta ve uzun vadede yükselmesi çok olası.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz