Blockfyre’ın Kurucu Ortağından Uçuk Bitcoin ve Ethereum Tahmini

Kripto para birimi analiz şirketi Blockfyre’nin kurucu ortağı Simon Dedic geçtiğimiz gün yayınladığı tweet’nde boğa koşusunun yaşanacağını ve böylelikle önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in 150 bin dolar, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum’un da 9 bin dolar olacağını belirtti. Bununla birlikte birkaç altcoin’in de etkileyici fiyat hareketlerini görmesi gerektiğini söyledi. Link, VeChain ve Tezos için ciddi fiyat tahmininde bulundu

2017 yılı ile mevcut durumu kıyaslayan Dedic 2017 yılında yaşanan hemen her altcoin’in değer kazanmasının bir daha gerçekleşmeyeceğini söylese de Bitcoin’de büyük bir boğa koşusunun geri döneceğini belirtti. Dedic’in dediği gibi Bitcoin 150 bin dolara yükselirse mevcut fiyatı olan 9.750 dolardan % 1.400’ün üzerinde artmış olacak. Ayrıca Ethereum da mevcut seviyesi 245 dolardan % 3.570’ten fazla artarak 9 bin dolara yükselmiş olacak.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz