BlockFi Yanlışlıkla Kullanıcılarına Bitcoin Gönderdi

Borç verme platformu BlockFi, yanlışlıkla kullanıcılarına büyük miktarda Bitcoin promosyon ödülü gönderdi. Mart ayı promosyon hediyesinin bir parçası olarak BlockFi, kullanıcılara işlem gören hacmin yüzdesi olarak bir Bitcoin bonusu sundu. Promosyon 18 Mart ile 31 Mart arasında gerçekleşti. BlockFi’nin bu promosyon ödülleri için stablecoin yerine yanlışlıkla aşırı miktarda Bitcoin ödediği ortaya çıktı. Ancak bu, promosyonla ilgisi olmadığını iddia eden kullanıcıları da etkiledi. Şirket fonları iade etmeyen herkes için yasal işlem tehdidinde bulundu.

Reddit’teki bir BlockFi sözcüsü, “100’den az kullanıcıya” yanlışlıkla “kendilerine ait olmayan” kripto para birimi ödemeleri gönderildiğini belirtti. Sözcü, BlockFi’nin hatayı düzeltmek için kullanıcılarla iletişime geçtiğini söyledi. Kullanıcılara, durumun BlockFi’nin devam eden işlemlerinin hiçbirini etkilemediğine dair güvence vererek, “kullanıcı fonlarının etkilenmediğini ve korunduğunu” sözlerine ekledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz