BlockFi CEO’su: Yatırımcılar Bitcoin’i Harcamak İçin Satın Almıyor

Kripto para kredi şirketi BlockFi’nin CEO’su Zac Prince, CNBC’nin “Squawk on the Street” ile yaptığı son röportajında ​​Bitcoin’in kimlik sorununu ele aldı. Prince Bitcoin’i satın alan kişilerin para birimi olarak harcamayı düşündüklerinin büyük bir yanılgı olduğunu dile getirdi. Bunun yerine, yatırımcılar önde gelen kripto para birimini bir yatırım aracı olarak görüyorlar. Prince’e göre yatırımcılar kripto paraları satın aldıktan sonra harcamak yerine tutup fiyatının artmasını bekliyor.

Ayrıca BlockFi CEO’su BTC’nin 2010’ların en iyi performans gösteren varlığı olduğu gerçeğine dikkat çekti. Önceki on yılın başlangıcında önde gelen kripto paraya 1 dolar yatırım yapanların on yıl içinde 90.000 dolar kazanmış olabileceklerini belirtti.

binance

13 Şubat’ta BlockFi, Peter Thiel’in Valar Ventures tarafından öncülük ettiği B Serisi fonlama turunda 30 milyon dolarlık komisyon kaydetti. Yeni yatırım yaptığı sermaye ile firma, bu yıl sonuna kadar ekibini 150 çalışana genişletmeyi planlıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz