Blockchain.com Halka Açılmayı Planlıyor

Blockchain.com
Blockchain.com

CFO Macrina Kgil Fortune’a verdiği demeçte, kripto para devi Blockchain.com’un 18 ay içinde halka açılmayı planladığını söyledi. Kgil ayrıca, öncü kripto şirketinin bilançosunda çok çeşitli bir kripto portföyüne sahip olduğunu dile getirdi. Önde gelen ABD kripto para borsası Coinbase’in dikkat çekici halka çıkışı, diğer birçok kripto para birimi liderinin yolunu açtı. Coinbase’in ardından Bitcoin vadeli işlem borsası Bakkt ve stablecoin ihraççısı Circle da halka açılmayı planladı. Haziran ayında Kraken CEO’su Jesse Powell, borsanın gelecek yıl halka açılmaya istekli olduğunu söyledi.

30 Ağustos tarihli blog yazısında, Blockchain.com’un yakın zamanda toplam varlıklarının 1 trilyon doları aştığını duyurdu. Blockchain.com ayrıca, artan kripto para birimini benimsemenin altını çizen bir başka kilometre taşı olan 76 milyon aktif cüzdana sahiptir. Bunun üzerine Blockchain.com CEO’su Peter Smith, şirketin Nisan ayında halka açılma niyetini açıkladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikStonberg: Dubai Kripto Paralar İçin Harika Bir Yer
Sonraki İçerikBTC Hash Oranı Yükseliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz