Blockchain Capital 300 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Blockchain Capital aralarında PayPal ve Visa’nın da bulunduğu yatırımcılardan 300 milyon dolarlık fon aldı. PayPal ve Visa, Blockchain Capital için 300 milyon dolarlık bir finansmana katılan birkaç büyük yatırımcı arasında yer aldı. Salı günü yayınlanan bir yayında Blockchain Capital, Blockchain Capital V LP’nin kapandığını duyurdu. Açıklamaya göre, 300 milyon dolar ile sınırlandırılan Fon V, sermaye artırımına katılan kolej bağışları, aile ofisleri ve emeklilik fonları dahil olmak üzere çok sayıda yatırımcı tarafından aşırı talep edildi.

Duyuru kapsamında Blockchain Capital, PayPal, Visa ve diğer bazı Fund V yatırımcılarının firmanın stratejik ortaklık programında yer alacağını bildirdi. Blockchain Capital, sektördeki en eski blockchain odaklı fonlardan biridir ve şu anda Kraken ve Coinbase gibi kripto borsalarının yanı sıra UMA, Nexus ve Aave gibi merkezi olmayan finans protokolleri de dahil olmak üzere büyük projeleri desteklemektedir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz