Blockcap 2023’e Kadar 50 Bin Bitcoin Madencilik Ürününe Ulaşmayı Planlıyor

Kuzey Amerika’daki en büyük kripto madenciliği şirketlerinden biri olan Blockcap, ek 8.000 ekipman satın aldığını ve diğer kripto para birimleri madenciliğine başladığını açıkladı. Blockcap’tan yapılan bir duyuruda, madencilik şirketi 2022’nin sonunda 50.000’den fazla madencilik ürününe sahip olmayı planladığını belirtti.

Blockcap şu anda 12.000’den fazla madencilik ekipmanına sahip ve günde 6.6’dan fazla Bitcoin (BTC) üretiyor. Ayrıca firma Ethereum (ETH) dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerinde madencilik yapmaya başladıklarını duyurdu. Blockcap’in yönetici başkanı ve kurucu Darin Feinstein, firmanın ABD’yi blockchain teknolojisini ana akım haline getirmede küresel bir lider haline getirmeyi hedeflediğini söyledi. Feinstein yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

binance

“Dijital varlık teknolojilerinin toplu olarak benimsenmesi için gerekli kritik altyapıya katkıda bulunmaya çalışıyoruz, böylece insanlar küresel finansal sisteme tam olarak katılabilecek.”


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikSEC XRP Yatırımcılarını Bir Haçlı Seferi Başlatmakla Suçladı
Sonraki İçerikRipple Yaklaşık 98 Milyon XRP Transfer Etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz