“Black Swan” Yazarı Mevcut “Kripto Çöküşü” Hakkında İyimser

Nassim Taleb, devlet kripto piyasasının içine atılmasından böbürleniyor, kripto etkileyicilerini ve liderlerini “kriptokratlar” olarak adlandırıyor. “Black Swan”, “Antifragile” ve diğer birçok popüler kitapların yazarı Nassim Taleb, blockchain endüstrisinin liderlerini eleştirdi ve kripto para piyasasının mevcut çöküşünden zevk aldığını belirtti.

binance

“CRYPTOCRASH” başlığı altında bir tweet göndererek, kripto piyasasının mevcut çöküşü hakkında bir tür iyimserliğini dile getirdi. “Dünyanın 1964 tarihli siyah beyaz bir Dracula filminden fırlamış, kadavralı, kalem boyunlu kriptokratlar tarafından yönetilmeyeceğini” belirtti. Bundan daha da ileri giderek kripto liderlerini, üzerine tam oturmayan pijamalar giymiş cenaze evi yöneticilerine benzetti. Bir Twitter kullanıcısı, Vitalik Buterin’in Şubat 2022’de ETHDenver etkinliğinde pijamayla göründüğü bir fotoğrafını yayınladığında Taleb, kripto alanındaki belirli bir kişiden bahsetmediğini  belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikFTX Çöküşü Yükseliş Getirebilir
Sonraki İçerikNY Belediye Başkanı Kripto Konusunda İyimser

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz