BitMEX Pazar Payını Kaybetmeye Devam Ediyor

BitMEX, vadeli işlem piyasasındaki güç dengesini değiştiren 12 Mart Bitcoin (BTC) fiyat çöküşünden sonra pazar payını kaybetmeye devam ediyor. Kara Perşembe olarak bilinen gün tüm piyasaları alt üst ettiği gibi BitMEX borsasında da büyük etkileri oldu. Kripto para araştırma şirketi CoinMetrics tarafından yayınlanan bir rapora göre, kripto para birimi türevleri devi BitMEX hala 12 Mart öncesindeki hacmine ulaşamadı. Kritik zamanlarda hata vermesi ve açılmaması ile tepki çeken BitMEX’e yatırımcıların ciddi tepkileri olmuştu.

Borsa son zamanlarda istikrar kazanmasına rağmen, hala eskisi kadar coin barındırmıyor. Bununla birlikte rapor, trader’ların boşta kalan sermayelerini toplu olarak geri çektiğini belirtiyor. Ayrıca Mart ayı sonunda paylaştığımız haberde Skew’in yayınladığı en son işlem hacmi istatistiklerinde BitMEX borsası ilk üçe giremedi. BitMEX borsasının yerini ise yaklaşık altı ay kadar önce işleme başlayan Binance Futures aldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz