BitMEX CEO’sunun DeFi Portföyünde Bu Paralar Var

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, merkeziyetsiz finans DeFi hakkında bir yazı kaleme aldı. “Bir Köylünün Düşleri” isimli yazıda balonlaşan DeFi pazarı hakkındaki düşüncelerinden bahseden Hayes kulağa komik gelen DeFi token’larının bile bu mevcut süreçte risk arayan yatırımcılar tarafından satın alınabileceğini söyledi. Hayes, yükselen enflasyon, aralıksız para basımı ve devam eden koronavirüs pandemisinin gibi faktörlerin ekonomiyi sarstığını söyledi.

binance

Ancak Hayes bunun, teknoloji kisvesi altında değersiz token ticaretinin “bu kadar saçma olmaktan çıktığı” bir senaryoya yol açabileceğini belirtti. Bunun üzerine Hayes bankaların sağladığı düşük getirilerin halkı daha riskli yatırımlar yapmaya teşvik edebileceğini ifade etti. Bu arada CEO Hayes en son DeFi token portföyüne sahip olduğunu açıkladı. Heyes’in Portföyünde DOT, YFI, YAM, LINK ve LEND olduğu açıklandı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz