Bitmain Antminer E3 Güncellendi

Madencilik ürünleri üreticisi Bitmain, 30 Mart tarihinde Antminer E3’ün ürün yazılımını güncellediğini açıkladı. Bu, Ethereum madencilerinin eskimesinden korkmadan makineyi kullanmaya devam etmelerini sağlayacaktır. Bununla ilgili daha önceleri Bitmain, Ethereum ve Ethereum Classic madenciliği için özel olarak tasarlanan ekipmanın gelecek aydan itibaren durdurulacağını açıkladı. Altcoin madencilik havuzu işletmecisi 2Miners ekipmanın hash oranı çıkışındaki son düşüşün, Nisan ayına kadar kullanımdan kaldırılacağını vurguladı. Bunun üzerine Bitmain şirketi yaptıkları açıklamada verdikleri rahatsızlık için özür diledi.

Bitmain’in sorunu düzeltmesi ve Ethereum madencilik ürün yazılımını güncellemesi 3 haftadan az sürdü. Bu güncelleme Ethereum madencilerinin Nisan ayından sonra Antminer E3’ü kullanmaya devam etmesini sağlarken, ne kadar süreceği açık değil. Şirket, E3’ün son blok yüksekliğinin 11.400.000 olduğunu söyledi, bu da bu makineyle madenciliğin Ekim 2020’ye kadar devam edebileceği anlamına geliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz