Bitcoin’in Bu Yıl Sonu Hedefi 41 Bin Dolar

Stock to flow modelinin yaratıcısı kripto para analisti PlanB, bugün yayınladığı tweet’inde yatırımcılara fiyat değerlemesi söz konusu olduğunda “sabırlı” olmalarını söyledi. Bilindiği üzere 2 Eylül tarihinde Bitcoin’in fiyatı 11 bin dolara kadar geriledi ancak BTC Mayıs ayındaki son yarılanma olayından bu yana aylık zaman dilimlerinde tam olarak beklendiği gibi performans gösterdi. Bununla ilgili olarak, PlanB, bu sene gerçekleşen yarılanmanın ardından Bitcoin yükselişi için erken olduğunu belirtti.

binance

“Sabır bir erdemdir.” diye yazan analist yatırımcıları sabırlı olmaya teşvik etti. Bu arada yayınladığı grafikte karşılaştırmalı fiyat endeksi sundu bu tabloda Bitcoin’in bu sene 2012 ve 2016 yılları arasındaki kazançları eklediğini gösterdi. Ayrıca geçtiğimiz gün yayınlanan başka bir grafik Bitcoin için yükseliş eğilimi gösterdi. Bu grafiğe göre, bu yılın sonu için 41 bin dolarlık fiyat hedefi oluştu.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz