Bitcoin’in Bir Sonraki Hamlesi Ne Olacak ?

Dün gece %3 kadar düşüp ardından tekrar toplayan Bitcoin için kripto para traderları sırada ne olduğunu tartışmaya başladı. Bitcoin fiyatı bir gecede 10.950 dolardan 10.630 dolara düştü. 11 bin dolar reddinin ardından traderlar lider kripto para biriminin fiyat tahminlerini yayınladı. Bazıları Bitcoin’in 10.700 dolar seviyesini geri aldığını ve böylelikle Bitcoin için yakın vadede kritik bir önemli fiyat noktası olduğunu söyledi. Diğerleri ise 11 Bin doların üzerine yükselemeyen Bitcoin’in daha büyük bir geri çekilme yaşayabileceğini dile getirdi.

Byzantine General isimli kripto analistine göre, Bitcoin için üç temel makro seviyesi vardır. Bunlar 10.700, 9.800 ve 11.800 dolar seviyeleridir. Analist Bitcoin’in 10.700 dolar seviyesinden işlem görmesinin önemli olduğuna dikkat çekti.

binance

“Benjamin Blunts” olarak bilinen bir başka analist ise 11 bin dolar seviyesinde reddedilen Bitcoin’in zincir üzerindeki göstergeler ve ağ etkinliği ile birlikte kısa vadeli bir düşüş yaşayacağını belirtiyor

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz