Bitcoin’in Bir Sonraki Destek Seviyesi 25 Bin Dolar Olabilir

FTX kurucusu ve CEO’su Sam Bankman, Bloomberg ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, kripto piyasasındaki mevcut durum hakkındaki görüşlerini paylaştı. Bitcoin’i bekleyen büyük miktarda satın alma gücü olduğundan dolayı kripto paranın aşırı düşük seviyelere ulaşmayacağına dikkat çekti. Ayrıca Bankman önde gelen kripto para birimi için bir sonraki güçlü destek seviyesinin 25 bin dolar veya 20 bin dolacağını tahmin etti. FTX CEO’sunun 25.000 ila 20.000 dolar aralığının BTC için güçlü bir destek olacağına dair inancı, Bitcoin’in opsiyon sözleşmelerine hızla artan açık ilgi ile de ilişkilidir.

Bankman, %450’lik bir boğa koşusunun ardından kripto piyasasındaki son olumsuz olaylarla ilgili olarak, piyasadaki büyümenin çoğunun, borsalardaki büyük miktarda kaldıraçlı pozisyon tarafından körüklendiğine dikkat çekti. Aşırı kaldıraçlı piyasaya ek olarak, NFT açık artırmaları, spekülatif olmayan herhangi bir destek olmaksızın piyasa değerini daha da yukarı çekti. Bankman’ın görüşüne göre, kripto piyasasındaki mevcut düşüş eğilimi, piyasanın aşırı doygunluğundan kaynaklanıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikMike McGlone Bitcoin’i Yorumladı
Sonraki İçerikAile Ofislerinin Yüzde 45’i Kriptoya İlgi Gösteriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz