Bitcoin’in 13.800 Dolara Yükselmesi Bekleniyor

12 Mart tarihinde bir yılın en düşük seviyesi olan 4.000 doların altına kadar inen lider kripto para Bitcoin şimdilerde 7.300 dolar seviyesini aştı ve piyasa çöküşünden bu yana en yüksek seviyeyi kaydetmiş oldu. Şimdilerde birçok kripto para analisti Bitcoin tahminlerini yayınlamaya başladı. @BTC_JackSparrow isimli trader Twitter hesabından bir tablo paylaşarak, Bitcoin tahmini yapmanın çok zor olduğunu ve tamamen doğru bir tahmin yapmanın asla mümkün olmadığını vurguladı. Daha sonra ise trader büyük olasılıkla Bitcoin’in Haziran sonuna kadar 13.800 dolara ulaşabileceğini belirtti.

Yaptığı analize göre, Bitcoin başlangıçta bu ayın sonunda 9.100 doların üzerine yükselecek. Bunun olması için Bitcoin’in önümüzdeki saatlerde testten geçmesi gerekmekte. Eğer Bitcoin testi geçerek 7.500 doların üzerine çıkarsa bir sonraki testin 9.000 dolar seviyesi olduğu düşünülüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz