Bitcoin’de Yüzde 60’lık Bir Büyüme Daha Mümkün

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Yeni birikim dönemi mevcut Bitcoin pazarını kurtarabilir. Santiment tarafından sağlanan son zincir içi verilere göre, mevcut Bitcoin pazarı yeni bir pazar aşamasına girdi. Gösterge, milyonerlerin veya “balinaların” Bitcoin harcama oranlarının önemli ölçüde düştüğünü ortaya çıkardı. Önceki birikim dönemini, Bitcoin’in değerinde önemli bir büyüme izledi. İlk kripto para biriminin fiyatı Temmuz’dan Eylül’e kadar %60’tan fazla arttı. Bnezer şekilde şimdilerde balinaların başlattığı yeni birikim dönemi Bitcoin’de %60’lık büyümeye sebep olabilir.

Birikim dönemlerini genellikle hem küçük hem de büyük Bitcoin cüzdanlarında düşük harcama oranları izler. Harcama azaldığında, sahipleri fonlarını çeşitli kripto borsalarında taşımak yerine kişisel cüzdanlarında tutarlar. Önceki birikim dönemlerine benzer şekilde, balinalar kendi aralarında fon taşımayı ve cüzdan alışverişini durdurdu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCoinbase Tahvilleri Düşüşte
Sonraki İçerikÇin’in Kripto Yasağı ABD’nin Büyük Fırsatı Olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz