Bitcoin Genç Nesil İçin Yeni Norm Oldu

“Poor Dad, Rich Dad” kitabının yazarı ünlü yazar Robert Kiyosaki, Twitter üzerinden gönderdiği mesajlarda üst üste iki gün boyunca Bitcoin’den bahsetti. Hatırlacayacağınız üzere geçtiğimiz gün yazarın ABD Federal Rezervinin trilyonlarca sahte dolar basmasını eleştirirken, Bitcoin’i “herkesin parası” olarak tanımladığından bahsetmiştik. Bu tweet’i üzerine kripto topluluğu arasında viral haline geldi ve birçok kişi Robert’a Bitcoin’in gerçek amacını duyurması ve farkındalık oluşturması nedeniyle teşekkür etti.

Bu durum, farklı nesillerin mevcut krize nasıl tepki verdiklerini göstermesini sağladı. Ayrıca Türk bir kullanıcı, “X, Y veya Z neslinin gençlerinden biriyseniz Bitcoin satın almayı emeklilik fonu olarak görmelisiniz” dedi. Bununla birlikte, “In Bitcoin We Trust”ın editörü Sylvain Saurel, Y ve Z nesillerinin Bitcoin hakkında olumlu düşünceleri olduğunu belirtti ve kaleme aldığı son blog yazısında, Bitcoin’in milenyum nesline “özgürlük hissi” yaşattığını dile getirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz