Bitcoin Yıl Sonuna Kadar 152 Bin Dolara Yükselir mi ?

Bitcoin 2020’nin ilk ayında % 32 artış gösterdi. Bitcoin analisti ve geliştiricisi Crypto₿ull bu oranın her ay devam etmesi durumunda Bitcoin’in yıl sonuna kadar 152.000 dolara ulaşacağını belirtti.

Twitter hesabından açıklama yapan Crypto₿ull bu yazısı sayesinde kripto para topluluğundan büyük bir geri dönüş aldı. Bitcoin’in Ocak ayındaki başarını her ay tekrarlayacağının tabii ki bir garantisi yok ancak kripto topluluğu bu görüşe oldukça ilgi gösterdi. Ayrıca bu görüşe karşı çıkanlar da oldu. Crypto₿ull topluluktaki bazı kişilerden hiçbir kripto paranın düz bir çizgide yükselmediğini belirten yorumlar aldı.

binance

Bununla birlikte bu tahmin o kadar da imkansız değil. Dün yayınladığımız habere göre Bitcoin uzun vadeli teknik sinyaleri yeşile dönmeye başladı. Yaklaşan golden cross sonrası Bitcoin geçen seneki tablosunu tekrarlar ise yakın zamanda 28.000 dolara yükselebilir.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz