Bitcoin Yeniden 10.000 Dolar! Yükseliş Sürecek Mi?

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı düşüşle 9400 Dolara kadar düşen Bitcoin (BTC) hızlı bir toparlama sonrası tekrar 10.000 dolar seviyesine geri döndü.

10.000 dolar Bitcoin için kritik bir seviye. Kripto Teknik yayınlarında da son dönemde özellikle söylediğimiz gibi BTC’de 4 saatlik grafik oldukça iyi işleyen bir analiz verisi sunuyor.  4 saatlikte BTC’nin son hareketli ortalaması olan MA50, 10.038$’dan geçiyor. Bu seviyenin kırılması bizi tekrar volatil bir yükseliş trendinin içine sokabilir. hedefler sırasıyla 10.400 ve 10.900. Bu dönemde dominasyona da dikkat etmek gerekli. 10.000 üzeri stabilleşen Bitcoin sonrası altcoinler için bir ralli döneminin daha yaşanması oldukça muhtemel.

binance

Günlükte ise malum bugün Golden Cross günü. Tarih tekerrür ederse bugünden itibaren BTC fiyatı birkaç ay içerisinde all time high seviyesine ulaşıp yeni seviyelere gidebileceği bir koşuya başlayabilir.

Aşağıdaki grafikte görülebileceği gibi BTC bu önemli seviyeyi kıramazsa geri çekilebileceği ilk seviye 9.800 adeta bir kale işlevi görecektir. BTC 9000 üzerinde ciddi seviyeler edindi. Burası kırılsa bile kısa vadede tekrar 8000’lerin görülme ihtimali oldukça düşük görünüyor.

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz