“Bitcoin Yarılanmasının Ardından Yükseliş Başlayacak”

12 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan üçüncü Bitcoin (BTC) madenci ödül yarılanması heyecanla bekleniyor. Bununla birlikte tanınmış analist lider kripto para birimi için yarılanma sonrası tahminini açıkladı. Glassnode zincir araştırma platformunda danışman olan analist Crypto Dog, Bitcoin’in yarılanmanın ardından büyük bir yükseliş yaşayacağını öngördü. Analist Twitter hesabından paylaştığı tahminde Bitcoin’in yarılanmadan sonra 6-12 ay içinde yeni bir ‘en büyük büyüme’ dönemini izleyeceğini dile getirdi. Böylece Bitcoin Kasım 2020 ve Mayıs 2021 arasında zirveye çıkabilir.

binance

Ayrıca Crypto Dog isimli trader bu bakış açısının ‘tartışmadan uzak’ olduğunu belirtti. Ancak bu görüşün diğer tecrübeli analistlerin görüşleri ile çeliştiğini de belirtmek gerekir.Örneğin, trader Michael van de Poppe, tüm Bitcoin yatırımcılarına beklentilerini düşürmeleri gerektiğini önerdi


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz