Bitcoin Yarılanmasından Sonra Golden Cross Bekleniyor

Şimdilerde 9.250 dolardan işlem gören Bitcoin (BTC) yükselmeye devam ediyor. Bununla birlikte yalnızca altı gün sonra yaşanacak Bitcoin ödül yarılanması kripto para topluluğu tarafından merakla bekleniyor.

12 Mayıs tarihinde gerçekleşmesi beklenen Bitcoin madenci ödül yarılanmasının ardından lider kripto para biriminin Mayıs ayının üçüncü veya dördüncü haftasında Golden Cross oluşacağı tahmin ediliyor. Bitcoin’in üçüncü yarılanması olmasından dolayı önceki iki yarılanmaya bakarak benzer sonuçlar yaşanacağını tahmin edenler var. İki yarılanmada da büyük bir fiyat artışı yaşayan kripto paranın bu yarılanmanın ardından da büyük bir boğa koşusu yaşaması düşünülüyor. Böylelikle bu durumda Bitcoin fiyat grafiğinde Golden Cross ortaya çıkacak olması yatırımcıları şimdiden heyecanlandırıyor.

binance

Bilindiği üzere Golden Cross terimi finansal piyasalarda 50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük hareketli ortalamayı yukarı yönlü kesmesini ifade ediyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz