Analiste Göre Bitcoin Yarılanmadan Sonra Bu Fiyata Ulaşabilir

Birçok analist, 2020’nin mevcut küresel ekonomik kriz başlamadan çok önce kripto para piyasası için önemli bir yıl olacağını belirtiyor. Özellikle de Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan yarılanmadan sonra Bitcoin fiyatında sıçrama bekleniyordu ancak finansal kriz nedeniyle birçok trader bunun gerçekleşemeyeceğini düşünüyor. Buna rağmen, yeni yayınlanan veriler hala bu tahminlerin gerçekleşebileceği konusunda iyimser.

Analist PlanB, yarılanmanın ardından Bitcoin’in sıçrama yapacağı iddiasını tekrarladı. Twitter hesabından açıklama yapan analist Bitcoin’in 2,5 yıldır 7000 dolarlık S2F değeri etrafında kaldığını söyledi ve Mayıs ayında yarılanma gerçekleştikten sonra bu değere bir sıfır daha ekleyip eklemeyeceğimizi görmenin çok heyecanlı olduğunu belirtti. 70.000 dolarlık bir tahmin şu an için uzak görünse de Bitcoin’in önceki kazançlarıyla uyumlu bir grafik oluşturacağı da bir gerçek.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz