“Bitcoin Volatil Ancak Güçlü Temellere Sahip”

Anthony Scaramucci
Anthony Scaramucci

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, bir podcast yayınında lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili görüşlerini paylaştı ve Bitcoin’i Amazon’un ilk yıllarıyla kıyasladı. Scaramucci 2000’li yılların başındaki Amazon şirketi ile Bitcoin’i karşılaştırdı ve Amazon’un şimdilerde devasa bir piyasa değerine dönüştüğünü söyleyerek ileride Bitcoin’in de yükseleceğini iddia etti.

Bitcoin’in volatil bir varlık olduğunu kabul eden Scaramucci, Bitcoin satın alan yatırımcıların sabırlı olması gerektiğini çünkü Bitcoin’in güçlü temellere sahip olduğunu söyledi. Bununla birlikte Scaramucci, Bitcoin’in fiyatının 400 bin dolara ulaşma potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Ayrıca Scaramucci, bugün yayınladığı tweet’inde Bitcoin’in son üç haftada iki kat arttığını hatırlattı ve mevcut düşüşün şaşırtıcı olmadığını belirtti. Scaramucci açıklamasında yatırımcıların dipten Bitcoin satın almasını tavsiye etti. Bu arada geçtiğimiz hafta Scaramucci’nin firması SkyBridge Capital 310 milyon dolarlık bir Bitcoin fonu başlattı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikİkonik Bitcoin Tweet’i 12 Yıl Önce Yayınlandı
Sonraki İçerikPeter Brandt “Büyüleyici” Bitcoin Grafiğinden Bahsetti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz