Yoksul İnsanlar Bitcoin Satın Almalı

Önde gelen Bitcoin savunucusu, düşük gelirli insanların bile Bitcoin satın almasını önerdi. Yarılanmanın ardından kripto para topluluğundan birçok uzman isim Bitcoin satın almanın önemini vurgulamaya başladı. Bunlardan biri de ünlü TV sunucusu, trader ve Bitcoin destekçisi Max Keizer oldu.

Twitter hesabından açıklama yapan Keizer uzun vadede büyük bir getirisi olacağı için yoksul insanların da Bitcoin satın alabileceğini söyledi. Keizer’e göre yoksul insanlar günde 1 dolar değerinde Bitcoin alsalar bile uzun vadede lider kripto paranın fiyatı fırladığında büyük kazanç sağlayacaklar. Bununla birlikte, Keizer açıklamasında dokuz sene önce ilk defa Bitcoin’i taviye ettiği kişilerin şimdilerde milyoner olduğundan bahsetti. Hatırlayacağınız üzere sektörün önde gelen isimlerinden Tim Draper ve Max Keizer önümüzdeki birkaç sene içinde Bitcoin fiyatının fırlayacağını öngörüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz