Bitcoin Ödül Yarılanmasına Son 100 Gün

Bitcoin’in uzun zamandır beklenen ödül yarılanması ortalama 100 gün sonra gerçekleşecek. Yarılanma gerçekleştikten sonra blok başına verilen ödüller yarı yarıya azalacak. 12 Mayıs 2020’de gerçekleşeceği tahmin edilen, madencilik ödüllerinin yarıya indirilmesinden sadece 100 gün uzaktayız. Bu, Bitcoin’in çok daha az ve muhtemelen daha değerli hale gelmek üzere olduğu anlamına geliyor.

Analistler, yarılanma olayından önce veya sonra önemli bir fiyat artışı bekleyip bekleyemeyeceğimiz konusunda ikiye bölünmüş durumdalar. Hatta bazıları Bitcoin’in önceki ödül yarılanmasından dolayı yarı yarıya arttıktan sonra 400.000 dolara kadar ulaşabileceğini iddia ediyor. Bununla birlikte, her durum kendi gerçeklerini beraberinde getirdiğinden geçmişle birebir aynı şeylerin yaşanmasını da beklememek gerekli.

binance

Bitcoin’in madenci ödül yarılanması üzerine birçok analist farklı şeyler söylese de kesin olan şey, bu yıl içersinde ciddi bir volatilite göreceğimizdir.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz