Bitcoin IRA İşlemlerde 400 Milyon Doları Aştı

Kripto para birimine dayalı bireysel emeklilik hesapları sağlayan bir şirket olan Bitcoin IRA, 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana, Bitcoin’in artan popülaritesinin bir işareti olarak “işlemlerde” 400 milyon doları aştığını açıkladı.

Firmaya göre, geçen Haziran ayında kripto para sorumlusu BitGo Trust ile ortaklığı da dahil olmak üzere, bu dönüm noktasına ulaşmasına çeşitli faktörler katkıda bulundu. Örneğin şirket açıklamasında müşterilerine hem kripto hem de nakit stoklarına faiz kazanma olanağı sağlayan kripto ödünç veren Genesis Capital şirketinden bahsetti.

binance

Bitcoin IRA yetkilisi Chris Kline yaptığı açıklamada, şirketin şirketin büyümesini hızlandırmayı amaçlayan “2020’de önemli ürün lansmanlarını” duyurmayı planladığını söyledi. Ayrıca şirketin şimdiye kadarki Bitcoin tabanlı emeklilik hesapları sağlamadaki başarısı, firmanın eski bir iş ortağı olan Kingdom Trust ile devam eden yasal anlaşmazlığa rağmen yüksek.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz