Bitcoin Fiyat Hareketliliği 2 Seneden Bu Yana En Düşük Seviyede

Londra merkezli kripto para birimi türevleri veri sağlayıcısı Skew’e göre lider kripto para birimi Bitcoin’in 10 günlük fiyat hareketliliği Kasım 2018’den bu yana kaydedilen en düşük seviyeye ulaştı. Bitcoin bir haftadan fazla bir süredir son derece sabit bir aralıkta kaldı. Uzun süredir 9.000 ila 9.400 dolar seviyesinde çakılı kalan Bitcoin şimdilerde 9.172 dolardan işlem görüyor. Bu nedenle Bitcoin yatırımcıları kısa süre içinde büyük bir yükseliş hareketi yaşanmasını umut ediyorlar.

Bununla birlikte Bitcoin en son bu kadar sabit kaldığında 2018’in Kasım ayındaydık. 14 Kasım’dan 24 Kasım’a kadar olan sürede Bitcoin değerinin %40’ından fazlasını kaybetti ve 6.300 dolardan 4.000 dolara düştü.

binance

Ayrıca ​​Interlapse CEO’su Wayne Chen geçtiğimiz günlerde büyük bir Bitcoin hareketinin muhtemelen bu senenin 4. çeyreği başlayana kadar gerçekleşmeyeceğini söyledi. Chen, Bitcoin’in Eylül veya Ekim ayına kadar hiçbir önemli hareket yapmayacağını belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz