Bitcoin En iyi Performans Gösteren Varlık

11 Mart 2020 Dünya Sağlık Örgütü korona virüsün küresel bir salgın olduğunu ilan etti. Bu tarihten sonra piyasalarda büyük değişimler yaşandı. Devasa satışlar neredeyse hiçbir varlığın güvenli olmadığını ortaya çıkardı. 12 Mart’ta yaşanan büyük piyasa çöküşünde lider kripto para olan Bitcoin yaklaşık %50 oranında değer kaybetti. Bu değer kaybına rağmen yine de şimdilerde kaybettiklerini topladı. Son 12 ay içinde, Bitcoin %31.50 artarken, S&P düştü. Bununla birlikte, Rusya ile Suudi Arabistan arasında devam eden bir fiyat savaşı nedeniyle petrol piyasaları altüst oldu.

Ayrıca geçen yıldan bu yana %38.24 oranında en büyük kazanca sahip altın olmasına rağmen Delphi Digital Bitcoin’i son 12 ayın en iyi performans gösteren varlığı olarak makalesine taşıdı. Bu iki varlığın aylık kazanımlara bakıldığında ise Bitcoin altından daha iyi kazanç sağlamıştır. Bitcoin bir ay öncesine göre % 24.90 artarken, altın %15.69 oranında değer kazandı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz