Bitcoin Balinaları Varlıklarını Aktif Olarak Satıyor

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Büyük Bitcoin cüzdanları varlıklarını aktif olarak satmaya başladı. Glassnode analitik hizmeti tarafından sağlanan zincir üstü verilere göre, ağdaki büyük Bitcoin adreslerinin sayısı üç ayın en düşük seviyesine ulaştı. Değer şu anda Eylül 2021 seviyelerinde. 100 veya daha fazla coin tutan benzersiz adreslerin sayısı Ekim seviyelerine düştü. Varlığı elinde tutan cüzdanların sayısı, son birkaç haftadır olumlu olmayan performansına bağlı olduğundan, metrik Bitcoin fiyatıyla neredeyse tam bir korelasyon gösterme eğilimindedir.

Bitcoin üzerindeki artan satış baskısı nedeniyle, lider kripto para birimi BTC daha da düştü ve başka bir uzun pozisyon tasfiyesine neden oldu. Bitcoin’e ek olarak, büyük sermayeli altcoinler de değer kaybetti. Bitcoin, 2018 düşüşünden bu yana ilk düzeltmenin piyasada göründüğü Temmuz ayında gözlemlenen fiyata ulaştı. Şimdilerde BTC 33 bin dolar civarında işlem görüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz